فصل سوم سریال وست ورلد در سال 2020

وست ورلد

سریال وست ورلد یکی از سریال های جذاب این سال ها بوده. این سریال که تا به امروز دو فصل آن منتشر شده است، فصل سوم آن قرار است در سال 2020 منتشر شود. تیم سازندگان این سریال اولین تریلر فصل سوم آن را منتشر کرده اند، که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

سریال وست ورلد West World

سریال وست ورلد که به فارسی آن را دنیای غرب ترجمه کرده اند، سریالی موسترن و مهیج در ژانر علمی تخیلی است. تا به امروز دو فصل این سریال منتشر شده است و سازندگان آن نیز جاناتان نولان و لیزا جوی هستند. این سریال از شبکه اچ بی او پخش می شود. داستان این سریال در یک شهر خیالی در غرب آمریکا در یک شهر خیالی وسترن می گذرد.

وست ورلد

در این شهر خیالی وسترن همه افراد مصنوعی و ساخته دست انسان هستند. تمامی افرادی که در این شهر به دست انسان ها ساخته شده و مصنوعی هستند را میزبان می نامند. انسان های واقعی با پرداخت مبالغ زیادی به عنوان مهمان می توانند وارد این شهر شده و با میزبانان هرگونه که دوست دارند، رفتار کنند. و بدون ترس از اینکه میزبانان با آنها کاری داشته باشند.

سال 1973 مایکل کرایتون رمان نویس مشهور آمریکایی، فیلمی را به همین عنوان نویسندگی و کارگردانی آن را انجام داد، که این روزها این سریال بر اساس آن فیلم ساخته شده است. البته در آن فیلم 4 شهر خیالی وجود داشته که در این سریال تا به امروز ما فقط شاهد 1 شهر آن هستیم.

عوامل سازنده سریال وست ورلد West World

سازندگان این سریال علمی تخیلی جاناتان نولان و لیزا جوی هستند.

موسیقی : رامین جوادی

بازیگران : آنتونی هاپکینز ، تندی نیوتون ، جفری رایت ، جیمز مارسدن ، بن بارنز ، لوک همسورث ، جیمی سیمپسون ، ایوان ریچل وود ، اینگری بولسه بردال ، کلیفتن کلینز جونیور

 

 

به این مقاله امتیاز دهید.

/ 5.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + شانزده =