داستان اسباب بازی قسمت 4 در راه است

داستان اسباب بازی

داستان اسباب بازی یا همان Toy Story عنوان انیمیشنی جذاب است. قسمت اول این انیمیشن در سال 1995 منتشر شد و با استقبال تماشاگران و دوستداران انیمیشن رو به رو شد. تا به امروز 3 قسمت از انیمیشن داستان اسباب بازی منتشر شده است. . قرار است قسمت 4 آن در 21 ژوئن سال 2019 به طور گسترده و سراسری اکران شود.

داستان اسباب بازی

داستان این انیمیشن در رابطه با اسباب بازی های کودکی به نام اندی است. اندی که در قسمت اول این انیمیشن تنها 6 سال داشت، همراه با فیلم بزرگ شده و هنوز نیز برخی از اسباب بازی ها و عروسک های خود را دوست دارد و نگهداری می کند. اما نکته جذاب این داستان این نکته است که این اسباب بازی ها زمانی که اندی حضور ندارد، زنده می شوند و به فعالیت می پردازند.

رهبر تمام اسباب بازی ها و اسباب بازی مورد علاقه اندی، گاوچرانی به نام وودی است. در کنار او اسباب بازی های دیگری همچون سیب زمینی، خوک و … حضور دارند. در کنار وودی دیگر اسباب بازی مورد علاقه باز لایتیر است. و در این قسمت اتفاق های بسیاری برای این اسباب بازی ها و اندی افتاده است.

داستان اسباب بازی

اما در قسمت 4 داستان اسباب بازی سه شخصیت اصلی این قسمت کلانتر وودی، باز لایتیر و فورکی هستند. اما تا به امروز حضور این شخصیت های اسباب بازی قطعی شده است : کلانتر وودی ، آقای سیب زمینی ، مادر اندی و تریکسی.

در این قسمت اندی که سنش بیشتر شده است، تصمیم می گیرد تعدادی از عروسک هایش را به دختر جوانی به نام بانی تحویل دهد. و داستان این قسمت بر حول این موضوع می چرخد.

این انیمیشن یعنی داستان اسباب بازی در میان منتقدان سینمای جهان بسیار محبوب بوده و جز 10 انیمیشن برتر تاریخ سینما است.

عوامل داستان اسباب بازی 4

کارگردان : جاش کولی

فیلمنامه نویس : استفانی فولسوم

صداپیشگان : تام هنکس ، تیم آلن ، دان ریکلس ، کریستین شال ، پاتریشیا آرکت ، لاری میت کالف

موسیقی : رندی نیومن

شرکت تولید کننده : والت دیزنی پیکچرز

مدت زمان انیمیشن : 89 دقیقه

 

 

 

 

 

 

 

به این مقاله امتیاز دهید.

/ 5.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + دوازده =