سریال مانکن از نیمه دوم مرداد در شبکه نمایش خانگی

سریال مانکن

سریال مانکن جدیدترین اثر به کارگردانی حسین سهیلی زاده است. حسین سهیلی زاده پس از سال ها ساخت سریال در تلویزیون این بار با سریال مانکن وارد شبکه نمایش خانگی می شود. این روزها اقبال تماشاگران به سریال های شبکه نمایش خانگی بیشتر شده است. همین امر باعث شده است که تهیه کنندگان و کارگردان های بسیاری مایل باشند تا سریال های خود را از این پلتفرم به نمایش در بیاورند.

سریال مانکن

داستان سریال مانکن

بنابر اطلاعاتی که از این سریال منتشر شده است، سریال مانکن یک سریال در ژانر ملودرام اجتماعی است که در خلاصه داستان آن آمده که : همیشه عشق های بزرگ و زیبا، دشمنان بزرگ و مخوف داشته اند. کاوه و همتا رابطه ای عاشقانه را شروع کرده اند ولی مشکلات اجتماعی و اقتصادی باعث می شود که که اتفاقاتی برای این دو بیافتد و در این مسیر با چالش هایی مواجه می شوند.

در سریال مانکن به نابرابری اقتصادی طبقه های مختلف جامعه قیاس افراد توانمند نسبت به طبقه کم درآمد می پردازد. نام قبلی این سریال سایه های بلند نام داشت که به مانکن تغییر داده شد. تصویربرداری این سریال از اسفند سال 1397 آغاز شده است و هنوز نیز ادامه دارد. با توجه به اینکه پروانه نمایش این سریال صادر شده است، به زودی شاهد انتشار آن در شبکه نمایش خانگی خواهیم بود.

سریال مانکن

عوامل سریال مانکن

کارگردان : حسین سهیلی زاده

تهیه کننده : ایرج محمدی

نویسنده : بابک کایدان

بازیگران : محمدرضا فروتن ، مریلا زارعی ، امیرحسین ۀرمان ، نازنین بیاتی ، فرزاد فرزین ، حسین پاکدل ، لیندا کیانی ، شبنم قلیخانی ، الهام پاوه نژاد ، نفیسه روشن ، همایون ارشادی ، رضا توکلی ، بهشاد شریفیان ، رابعه مدنی ، عارفه معماریان ، محمد صادقی ، صحرا اسدالهی ، علی فرهنگی ، پانته آ کیقبادی ، بهزاد خلج ، مائده محمدی ، بهزاد محسنی ، کسرا بالایی

سریال مانکن

به این مقاله امتیاز دهید.

/ 5.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 1 =