معرفی سریال ندیمه The Handmaid’s Tale

سریال ندیمه

ندیمه یا The Handmaid’s Tale عنوان سریالی است که در این مقاله در مورد آن صحبت خواهیم کرد. ندیمه یا The Handmaid’s Tale مجموعه تلویزیونی آمریکایی است که در سال 2017 اولین فصل آن در 10 قسمت از شبکه هولو پخش شد. بلافاصله بعد از اتمام فصل اول آن، فصل دوم آن شروع شد و برای سال 2018 نیز فصل سوم آن آماده شد. سریال ندیمه یا The Handmaid’s Tale را بر اساس رمان معروف سرگذشت ندیمه به نویسندگی مارگارت اتوود ساخته شده است.

سریال ندیمه

داستان سریال ندیمه The Handmaid’s Tale

در قصه یک خطی این سریال آمده است که در آینده ای دیستوپیایی زنی مجبور می شود در خدمت یک حکومت دیکتاتوری بنیادگرا قرار بگیرد. داستان فصل اول این سریال کاملا به رمان مارگارت اتوود وفادار مانده است. داستان این سریال از جایی آغاز می شود که پس از ترور رئیس جمهور آمریکا و به گلوله بسته شدن کنگره، آمریکا کلیه این حوادث را به مسلمان ها و سازمان های بنیادگرای اسلامی نسبت می دهد. به همین دلیل در کشور وضع فوق العاده اعلام می شود.

سریال ندیمه

پس از این اتفاقات و وضعیت کشور، دولتی بر سر کار می آید با نام گیلاد که کاملا مسیحی می باشد. دولت گیلاد کاملا بر سرنوشت ملت خود تا حد ازدواج و طلاق و زاد و ولد کنترل دارد، به همین دلیل در این کشور شاهد داستان هایی هستیم که ….

سریال ندیمه

سریال ندیمه The Handmaid’s Tale یکی از بهترین سریال هایی است که باید آن را تماشا کرد. و البته برای کسانی که قبل از دیدن این سریال، رمان آن را مطالعه کرده باشند، بسیار دلنشین تر و لذت بخش تر خواهد بود. با این حال اگر هم رمان را مطالعه نکردید، نگران نباشید. داستان آنقدر عالی، جذاب و گیرا است که شما را کاملا درگیر می کند.

سریال ندیمه

عوامل سریال ندیمه The Handmaid’s Tale

سازنده این سریال بروس میلر می باشد و همانطور که به آن اشاره کردیم، این سریال را بر اساس رمان مارگارت اتوود نوشته شده است. این سریال در آمریکا ساخته شده است. بازیگران این سریال عبارتند از : الیزابت ماس ، جوزف فاینز ، ایوان استراهافسکی ، الکسیز بلدل ، آن داود ، سمیرا وایلی و ….

سریال ندیمه

به این مقاله امتیاز دهید.

/ 5.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 4 =