قسمت چهارم سریال مانکن منتشر شد، دانلود کنید

قسمت چهارم سریال مانکن

سریال مانکن آخرین ساخته حسین سهیلی زاده است. حسین سهیلی زاده که تا قبل از سریال مانکن با سریال فاصله ها، دلنوازان و … معروف شده است. این بار قدم به دنیای شبکه نمایش خانگی گذاشته است و این سریال را ساخته است. در سریال مانکن بازیگران بسیاری به ایفای نقش پرداخته اند، که حضور هر کدام از آنها باعث پرفروش شدن فیلم می شود.

شما می توانید قسمت چهارم این سریال را به صورت قانونی از طریق لینک های زیر خریداری و دانلود کنید.

داستان سریال مانکن

سریال مانکن که تا به امروز 3 قسمت آن منتشر شده بود و امروز نیز قسمت چهارم آن منتشر شده است. داستان زندگی خانواده صوفیان را تا به امروز به نمایش گذاشته است. کاوه صوفیان به دلیل اینکه پدرش به دلیل ورشکستگی به زندان افتاده است. سعی می کند تمام تلاش خود را به کار گیرد تا بتواند بدهکاری پدر را بدهد و او را از زندان آزاد کند.

قسمت چهارم سریال مانکن

به همین دلیل با شخصی آشنا می شود به نام کتایون صوفیان، دختر عموی پدرش. کتایون صوفیان به کاوه این قول را می دهد که در صورت ازدواج با او و دادن سفته، مبلغ مورد نیاز برای آزادی پدرش را به او بدهد. که البته مشکلی بین کتایون و خانواده کاوه از گذشته وجود دارد، که کاوه از آن مطلع نیست. کاوه نیز برای اینکه بتواند پدرش را از زندان آغاز کند، با این شرایط موافقت می کند.

کاوه برای اینکه بتواند با کتایون ازدواج کند باید رابطه خود را با همتا که دوست او هست و قرار ازدواج با یکدیگر را داشتند را خاتمه دهد. و کاوه بدون اینکه دلیل پایان رابطه را به همتا بگوید با او خداحافظی و او را ترک می کند. حالا ادامه داستان را می بایست در قسمت چهارم سریال مشاهده کرد.

 

دانلود قسمت چهارم سریال مانکن

دانلود قسمت چهارم سریال مانکن با کیفیت 480

دانلود قسمت چهارم سریال مانکن با کیفیت 720

دانلود قسمت چهارم سریال مانکن با کیفیت 1080

دانلود قسمت چهارم سریال مانکن با کیفیت HQ-1080

دانلود قسمت چهارم سریال مانکن با کیفیت BLURAY

دانلود قسمت چهارم سریال مانکن با تمامی کیفیت ها

به این مقاله امتیاز دهید.

/ 5.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 14 =