اولین آنونس فیلم شکستن همزمان بیست استخوان منتشر شد

شکستن همزمان بیست استخوان

آنونس فیلم سینمایی شکستن همزمان بیست استخوان با شروع اکران در سینماهای سراسر کشور رونمایی شد. شکستن همزمان بیست استخوان برنده جایزه بهترین فیلم جشنواره بوسان که با نام بین المللی رونا مادر عظیم و دو جایزه معتبر جشنواره وزول فرانسه را دریافت کرده است. این فیلم بیش از 15 بار حضور موفق بین المللی داشته است.

فیلم سینمایی شکستن همزمان بیست استخوان محصول مشترک ایران و افغانستان است. این فیلم سال گذشته به عنوان فیلم نماینده اسکار از طرف سینمای افغانستان به آکادمی اسکار معرفی شده است. این فیلم همچنین در جشنواره جهانی فیلم فجر دیپلم افتخار بهترین فیلم در بخش بین الادیان و دیپلم افتخار بهترین فیلم آسیای را کسب کرده است.

شکستن همزمان بیست استخوان

داستان فیلم شکستن همزمان بیست استخوان

عظیم یک پناهنده افغانستان است که در شهرداری تهران مشغول به کار است تا بتواند به خانواده، مادر و برادرش فاروق کمک کند تا قاچاقی به آلمان بروند. اما در لحظه آخر فاروق از بردن مادرشان منصرف می شود و عظیم نیز متوجه می شود ، مادرشان نیازمند عمل پیوند است. عظیم باید میان جان خودش و  مادرش را انتخاب کنند.

شکستن همزمان بیست استخوان

 عوامل فیلم شکستن همزمان بیست استخوان

کارگردان : جمشید محمودی

تهیه کننده : نوید محمودی

بازیگران : محسن تنابنده ، فرشته حسینی ، مجتبی پیرزاده ، فاطمه حسینی ، فاطمه میرزایی ، محیی رضایی ، سعید چنگیزیان ، علیرضا استادی

موسیقی : سهند مهدیزاده

فیلمبرداری : کوهیار کلاری

تدوین : جمشید محمودی

طراح لباس : غزاله معتمد

طراح گریم : سعید ملکان

صدابردار : مهدی صالح کرمانی

صداگذار : بهمن اردلان

طراح صحنه : مهدی موسوی

 

به این مقاله امتیاز دهید.

/ 5.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + پانزده =