معرفی سریال آمریکایی ها ، The Americans

سریال آمریکایی ها

آمریکایی ها یا The Americans یکی از بهترین سریال های درام و جاسوسی است. فصل اول این سریال در سال 2013 و فصل دوم در سال 2014 به نمایش درآمده است. با توجه به تعدد شبکه های تلویزیونی آمریکا، سریال های بسیار زیادی در طول سال در این شبکه ها پخش می شوند. سریال آمریکایی ها جز بهترین سریال هایی است که در سال های 2013 و 2014 به نمایش درآمده است.

داستان سریال آمریکایی ها

داستان سریال آمریکایی ها در دهه 1980 و در اوج جنگ سرد است. این سریال درباره خانواده جنینگز است. الیزابت و فیلیپ جنینگز زن و شوهری آمریکایی هستند که در حومه واشنگتن به همراه فرزندانشان زندگی می کنند. این دو مامور یا جاسوس کا گ ب از شوروی هستند. در همسایگی این خانواده نیز یک مامور اف بی ای به نام استن بیمن زندگی می کند. داستان این سریال درباره اتفاقاتی است که در زندگی کاری و شخصی این خانواده اتفاق می افتد.

سریال آمریکایی ها

درباره سریال آمریکایی ها

اگر شما علاقه مند به فیلم و سریال های جاسوسی هستید، قطعا سریال آمریکایی ها جز آن دسته از فیلم هایی است که باید آن را فراموش کنید. و یا اگر اینکه تا به حال به فیلم های جاسوسی علاقه نداشتید یا حتی فیلم جاسوسی ندیدید، پیشنهاد ما به شما این است که تماشای این سریال را از دست ندهید.

سازنده این سریال جو وایزبرگ است. جو وایز برگ قبل از ساخت این سریال خود مامور دستگاه امنیتی اطلاعاتی آمریکا، سازمان سیا بوده است. به همین دلیل می توان گفت که این شخص اطلاعات دقیقی در رابطه با زندگی اینگونه افراد دارد. به همین دلیل توانسته است سریالی نفسگیر و بسیار جذاب را تولید کند.

به طور کلی فیلم ها و سریال های جاسوسی دارای جذابیت ها و اکشن های خاصی هستند. کمتر پیش می آید که در فیلم های جاسوسی شاهد درگیری های شدید در مکان های عمومی باشیم. بیشتر درگیری ها بین جاسوس ها سعی می شود بی سر و صدا اتفاق بیافتد. که خود این مسئله درجه هیجان فیلم را بالا می برد.

سریال آمریکایی ها تا به امروز تنها در دو فصل تولید شده است. و در شبکه اف ایکس منتشر شده است. این فیلم توانسته است در جشنواره های تلویزیونی نامزد بسیاری از جایزه ها شده است. همچنین در سال 2013 توانسته است به عنوان بهترین برنامه تلویزیونی سال ، از سوی موسسه فیلم آمریکا شناخته شود. این فیلم در بسیاری از کشورهای دنیا نیز پخش جهانی شده است.

بازیگران سریال آمریکایی ها

بازیگر نقش الیزابت جنینگز، کری راسل – بازیگر نقش فیلیپ جنینگز، متیو ریس – بازیگر نقش استن بیمن، نوآ امریک هستند. و بازیگرانی دیگر همچون آنت ماهندرو ، سوزان میسنر ، آلیسون رایت ، ماکیمیلیانو هرناندز در این فیلم به هنرنمایی پرداخته اند.

 

به این مقاله امتیاز دهید.

/ 5.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =