2021 July 24 - شنبه 02 مرداد 1400
بمب گذاری در ورزشگاه آزادی با پرچم استقلال، اقدام عجیب سازندگان «خانه امن»
کد مطلب: ١٩٦ تاریخ انتشار: ٠٩ دي ١٣٩٩ - ٢٣:٥١ تعداد بازدید: 82
عمومی » تازه های خبری
بمب گذاری در ورزشگاه آزادی با پرچم استقلال، اقدام عجیب سازندگان «خانه امن»

در سریال «خانه امن»، فردی که به عنوان بمب‌گذار شناخته می‌شود، با پوشش هوادار استقلال وارد استادیوم آزادی شد.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در قسمت چهل و سوم سریال، داستان به ماجرای عملیات تروریستی یک عضو گروهک داعش در ورزشگاه آزادی اختصاص دارد. او برای انجام عملیات انتحاری، دربی پایتخت را انتخاب کرده است و در پوشش یک هوادار استقلال وارد ورزشگاه می شود.

بعد از این که سکانس با اعتراض هوادران تیم استقلال تهران مواجه شد، سازندگان «خانه امن» توضیحاتی ارائه کردند.

ابوالفضل صفری تهیه کننده «خانه امن» با تاکید بر اینکه هیچ سوء نیتی برای نشان دادن یک داعشی تحت پوشش طرفدار تیم استقلال وجود نداشته است، گفت: ماجرایی که در قسمت چهل و سوم نشان داده شد، بر اساس یک داستان واقعی است. هدف این بود که تاکید شود تروریست‌ها برای انجام اعمال خلاف خود از هر گونه محبوبیت ورزشی و هنری در بین مردم ایران سوء استفاده می‌کنند.

صفری ادامه داد: استفاده از این پرونده واقعی، صرفا به این دلیل بود که همه ما هوشیار باشیم و جلوی این سوء استفاده‌ها را بگیریم.

او ضمن دلجویی از هواداران استقلال به دلیل سوء تفاهم ایجاد شده، تاکید کرد: بسیاری از عوامل سریال «خانه امن» طرفدار استقلال هستند و هرگز قصد توهین به این تیم را نداشته اند.

صفری در پایان اضافه کرد: من از مخاطبان و علاقمندان تقاضا می‌کنم که سریال «خانه امن» را به طور کامل نگاه کنند؛ مخصوصا قسمت 44 که یک دی پخش می شود. در این قسمت، داستان سریال به تیم پرسپولیس و ماجرایی مشابه پرداخته است.Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :