2021 July 24 - شنبه 02 مرداد 1400
«بوسه‌ای از ابومهدی» آماده نمایش شد
کد مطلب: ١٦١ تاریخ انتشار: ٠٩ دي ١٣٩٩ - ١٧:٠١ تعداد بازدید: 78
عمومی » تازه های خبری
پرتره ای از فرمانده مقاومت
«بوسه‌ای از ابومهدی» آماده نمایش شد

مستند پرتره «بوسه‌ای از ابومهدی» به کارگردانی وحید فراهانی آماده نمایش شد

به گزارش  خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی خانه مستند، مستند پرتره «بوسه‌ای از ابومهدی» به کارگردانی وحید فراهانی و تهیه کنندگی مهدی مطهر آماده نمایش شد.

تولید مستند پرتره «بوسه‌ای از ابومهدی» با در اختیار قرار گرفتن تصاویر دیده نشده از ابومهدی المهندس، به پایان رسید و در آستانه سالگرد شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی آماده نمایش شده است.

مستند «سلفی با ابومهدی» به جریان حضور ابومهدی المهندس فرمانده میدانی حشدالشعبی عراق در جبهه‌های مقاومت می‌ پردازد و مستند «بوسه‌ای از ابومهدی» وجهی متفاوت و شاعرانه از شخصیت این شهید خارج از جبهه‌های نبرد را به تصویر کشیده است.

در خلاصه داستان مستند «بوسه‌ای از ابومهدی» آمده است: «جنگ چیز بدی‌ است اما در خودش شاعرانگی غریبی دارد، دائم فکر می‌کنیم شاید گلوله و موشکی در کمین است. اگر من نه، همرزمم در آستانه مرگ است، این می‌شود که آغوش رزمندگان دائم به روی هم گشوده می‌شود. خبر فتح، خبر شهادت رزمنده‌ای و آمدن فرمانده‌ای محبوب، فرقی نمی‌کند همگی صرفا بهانه‌ای است تا ببینیم مرگ چه بویی می‌دهد ...»

مستند «بوسه‌ای از ابومهدی» به کارگردانی وحید فراهانی و نویسندگی مهدی مطهر، محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج و تولید شده در خانه مستند است.Share
* نام:
* پست الکترونیکی:
* متن نظر :