معرفی سریال پیکی بلایندرز Peaky Blinders

پیکی بلایندرز

پیکی بلایندرز Peaky Blinders سریالی در ژانر درام و جنایی است که از شبکه بی بی سی پخش می شود. فصل اول این سریال در سپتامبر 2013 از شبکه بی بی سی منتشر شده است و تا به امروز سه فصل آن کامل پخش شده است. و فصل 4 آن در حال پخش است. همچنین اعلام شده است که فصل پنجم آن نیز ساخته خواهد شد.

پیکی بلایندرز

داستان سریال پیکی بلایندرز Peaky Blinders

داستان سریال پیکی بلایندرز Peaky Blinders مربوط به دوران جنگ جهانی اول و سال های 1919 می گذرد. پیکی بلایندرز یک گروه رومانیایی است که در بیرمنگام مستقر هستند. رئیس این گروه تام شلبی با بازی کیلین مورفی است. تام شلبی دارای بلند پروازی هایی بسیاری است. به همین دلیل اتفاقات بسیاری برای این خانواده و گروه اتفاق می افتد.

نیروی شهربانی سلطنتی برای اینکه بتوانند شهر بیرمنگام را از وجود جنایتکاران، گروه های خلافکاری و ارتش آزادی خواه ایرلند پاک کنند. تصمیم می گیرند کارگاه ویژه چستر کمپل با بازی سم نیل را به این شهر اعزام کنند. در میان تمام گروه ها و جنایتکاران، گروه پیکی بلایندرز Peaky Blinders و تام شلبی نظر چستر کمپل را به خود جذب می کند.

پیکی بلایندرز

بازیگران سریال پیکی بلایندرز Peaky Blinders

بازیگران بسیار خوب و معروفی در این سریال به نقش آفرینی پرداخته اند، که در ادامه در رابطه با نقش آنها صحبت خواهیم کرد.

تام شلبی : رئیس گروه پیکی بلایندرز Peaky Blinders است. او در جنگ جهانی اول گروهبان یکم بوده و به دلیل مهارت و شجاعت هایی که از خود نشان داده، موفق به دریافت مدال شجاعت شده.

کارآگاه چستر کمبل : همانطور که اشاره کردیم چستر کمبل کاراگاهی است که برای پاکسازی شهر بیرمنگام مامور شده است. او دشمن قسم خورده پیکی بلایندرزها است. همچنین با شخص خود تام شلبی نیز مشکل دارد و قول داده که گروزه پیکی بلایندرز را نابود خواهد کرد.

پیکی بلایندرز

هلن مک کوری در نقش الیزابت گری عمه تامی و صندوقدار گروه است. برادر بزرگ تامی آرتور شلبی جونیور است که نقش آن را پاول اندرسون بازی می کند. گریس شلبی که بعد از چند قسمت با تام ازدواج می کند بازیگر آن انابل والیس است. و بازیگران بسیار زیاد دیگری نیز در این فیلم به هنرنمایی می پردازند. که هرکدام به فراخور داستان در فصل هایی از سریال حضور دارند.

گروه شرور پیکی بلایندرز Peaky Blinders

گروه های شرور و خلافکاری همیشه یکی از بهترین سوژه ها برای ساخت فیلم و حتی بازی های کامپیوتری بوده است. در این سریال نیز، پیکی بلایندرز Peaky Blinders گروه خشنی است که اصالت آنها رومانیایی است. در طی سال های اخیر سریال پیکی بلایندرز یکی از بهترین سریال هایی است که با محوریت گروه های شرور و خلافکار ساخته شده است.

از همان فصل اول سریال، افراد بسیاری علاقه مند به این سریال شدند. و این علاقه و توجه از سوی تماشاگران، سازندگان سریال را متقاعد کرد که ادامه این سریال را در چند فصل تولید کنند. به طور کلی داستان این گروه و خرده اتفاقتی که در گروه و خارج از گروه اتفاق می افتد، باعث جذابیت این سریال شده است. اگر شما هم علاقه به سریال های جنایی دارید و از آن بیشتر دوستدار گروه های شرور در فیلم ها هستید، تماشای این سریال را نباید از دست بدهید.

پیکی بلایندرز

به این مقاله امتیاز دهید.

/ 5.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 1 =