سریال ستایش ار هر شب از شبکه 3 ببینید

سریال ستایش

سریال ستایش که یکی از محبوب ترین سریال های ساخته شده در سال های اخیر تلویزیون ایران است، پخش آن آغاز شد. این سریال که تا به امروز دو فصل آن منتشر شده بود، این روزها فصل سوم آن را می توانید هر شب از شبکه سه سیما مشاهده کنید.

فصل اول سریال ستایش در سال 1389 از تلویزیون پخش شد و نمایش آن تا سال 1390 نیز ادامه داشت. فصل دوم این سریال نیز در سال از سال 92 آغاز شد و تا سال 1393 ادامه داشت. فصل سوم این سریال نیز از 22 شهریور 1398 آغاز شده است.

داستان سریال ستایش

داستان این سریال در رابطه با زندگی دختر جوانی به نام ستایش است. داستان این سریال که تا به امروز دو فصل آن پخش شده است بسیار طولانی است. اما به طور خلاصه می توان گفت داستان سریال ستایش در رابطه با ستایش و ازدواج او با فردی با نام طاهر است. در فصل های قبل شاهد فوت طاهر بودیم. و از آن فصل ها نیز داستان سریال ستایش در رابطه با کشمکش ها و جنگ و جدل ها بین ستایش و خانواده طاهر، یعنی حشمت فردوس هستیم.

در فصل سوم این سریال حشمت فردوس به دلایلی تمام دارایی خود را از دست رفته می بیند و در این فصل به دنبال این است که زندگی خود را به کمک نوه ش دوباره بسازد.

سریال ستایش

عوامل سریال ستایش

کارگردان : سعید سلطانی

نویسنده : سعید مطلبی

بازیگران : داریوش ارجمند ، مهدی سلوکی ، نرگس محمدی ، فرهاد جم ، بهزاد خداویسی ، لاله مرزبان ، سیما تیرانداز ، رضا ایرانمنش ، محمود عزیزی ، فریبا نادری ، آزیتا لاچینی ، حدیث میرمیرانی ، شیوا خنیاگر ، نادر سلیمانی ، گوهر خیراندیش ، مهدی پاکدل ، رامسین کبریتی ، محمد عمرانی ، مریم بوبانی ، مختار سائفی ، مهدی ماهانی ، زهرا سعیدی ، اسماعیل سلطانیان ،

به این مقاله امتیاز دهید.

/ 5.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =