روزی روزگاری در هالیوود اکران شد

روزی روزگاری در هالیوود

روزی روزگاری در هالیوود یک فیلم کمدی – درام به کارگردانی و نویسندگی کوئینتین تارانتینو است. تارانتینو یکی از بهترین کارگردان های هالیوود است که بیشتر فیلم هایی که ساخته است، با استقبال تماشاگران و منتقدان رو به رو شده است. او این بار فیلم جدیدی را تحت عنوان روزی روزگاری در هالیوود ساخته است. و در آن فیلم بازیگران بزرگ بسیاری به ایفای نقش پرداخته اند.

ساخت این فیلم یک همکاری بین اللملی بین آمریکا و انگلستان است. کلمبیا پیکچرز و گروپ هی دی این فیلم را تولید کرده اند و توزیع آن نیز برعهده کلمبیا پیکچرز است.

داستان فیلم روزی روزگاری در هالیوود

داستان این فیلم در رابطه با بازیگری به نام ریک دالتون است. این بازیگر در سریالی وسترن ایفای نقش می کرد که این سریال در دهه 50 و 60 پخش می شد و با استقبال بی نظیری نیز رو به رو بود. اما بعد از چندین سال ریک دیگر مانند گذشته در اوج نیست و به الکل پناه برده است. در کنار ریک، دوست صمیمی او به نام کلیف وجود دارد.

کلیف در طول این سال ها همواره نقش بدلکار ریک را ایفا می کرد. اما حالا هر دو آنها به نوعی بیکار شده اند. اما بعد از مدتی با توجه به اتفاقاتی که رخ می دهد، هرکدام به پروژه ای دعوت می شوند و …..

لئوناردو دی کاپریو در نقش ریک دالتون ( بازیگر فیلم های وسترن )

برد پیت در نقش کلیف بوث ( دوست و بدلکار ریک دالتون )

عوامل فیلم روزی روزگاری در هالیوود

کارگردان و نویسنده : کوئینیتن تارانتینو

بازیگران : برد پیت ، لئوناردو دی کاپریو ، مارگو رابی ، کرت راسل ، تیموتی اولفینت ، داکوتا فانینگ ، لوک پری ، مارگارت کوالی ، دیمین لوئیس ، بروس درن ، امیل هرش ، آل پاچینو

تهیه کننده : کوئینتین تارانتینو ، دیوید هیمن

فیلمبرداری : رابرت ریچاردسون

تدوین : فرد راسکین

به این مقاله امتیاز دهید.

/ 5.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + ده =