معرفی فیلم پدلتون Paddleton 2019

پدلتون

فیلم پدلتون Paddleton  فیلمی سینمایی محصول سال 2019 است و تهیه کننده آن نیز نتفلیکس است. داستان فیلم پدلتون Paddleton در رابطه با اتانازی و مرگ خود خواسته است. چندین سال است که بحث اتانازی و مرگ خود خواسته در چند کشور رسمی شده است. دنیای سینما نیز از این قافله عقب نمانده است  و چندین فیلم در این حوزه ساخته شده است.

اتانازی به معنای مرگ خود خواسته است. در بعضی از کشورها بیمارانی که بیماری های صعب العلاج دارند برای اینکه بتوانند درد کمتری را تحمل کنند، تصمیم به اتانازی می گیرند. به این صورت که با استفاده از داروهایی خاص به خواست خود به زندگی خود پایان می دهند.

پدلتون

داستان فیلم پدلتون Paddleton

داستان فیلم پدلتون Paddleton در رابطه با مایکل است. مایکل که مردی میانسال است، مبتلا به سرطان معده شده است و شانس زندگی کمی دارد. مایکل که در دوران میانسالی قرار دارد، تصمیم می گیرد با دریافت دارو خود به زندگی ش پایان دهد تا با دردهای این بیماری رو به رو نشود. اما در این میان پای شخص دیگری نیز به داستان کشیده می شود.

اندی، تنها دوست مایکل که همسایه او نیز است از این خبر بسیار ناراحت می شود. اندی قصد دارد تا مایکل را از این تصمیم منصرف کند و از او می خواهد که با این بیماری و سرطان بجنگد. اندی از مایکل می خواهد که اتانازی را فراموش کند. در واقع اندی در طول فیلم سعی می کند که مایکل را به زندگی امیدوار کند.

اما مایکل نمی پذیرد و به خواسته مایکل تصمیم می گیرند مهمانی دو نفره کوچکی بگیرند، پیتزا بخورند، فیلم های کونگ فویی مورد علاقه شان را ببینند و بازی پدلتون را بازی کنند. در این فیلم تصمیم مایکل برای مرگ و زندگی   و تصمیم اندی برای پذیرش این حقیقت و خواسته و یا عدم پذیرش آن است.

پدلتون

عوامل فیلم پدلتون Paddleton

کارگردان : الکس لمان

فیلمنامه نویس : الکس لمان ، مارک دوپلاس

بازیگران : مارک دوپلاس ، ری رومانو ، کریستین وودز ، کدیم هاردیسون ، مارگریت مورو ، دندری تیلور ، الکساندر بیلینگز ، مت باش

آهنگساز : جولین واس

فیلمبردار : نیتن ام. میلر

تدوینگر : کریس دانلان

محصول نتفلیکس 2019

به این مقاله امتیاز دهید.

/ 5.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − پنج =