معرفی فیلم پادشاه یاغی Outlaw King

پادشاه یاغی

فیلم پادشاه یاغی Outlaw King یک فیلم تاریخی است که توسط دیوید مکنزی ساخته شده است. این فیلم که محصول نوامبر سال 2018 است، محصول مشترک انگلستان و آمریکا است. پخش آن نیز به دست نتفلیکس است.

به طور کلی داستان های تاریخی و اسطوره ای زمانی که در رمان ها خوانده می شود، از جذابیت بیشتری برخوردار است. به دلیل اینکه به تصویر کشیدن زمان های گذشته با توجه به اینکه تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده است، باز هم در بعضی از مواقع بیشتر از حالت عادی جلوه گری می کند. ما در فیلم های تاریخی بیشتر نظاره گر جلال و جبروت و کاخ و سلطنت و … هستیم.

 

که اگر بخواهیم به درستی از این منظر به فیلم های توجه کنیم، قطعا غیر قابل باور خواهد بود. که در چند صد سال گذشته و با توجه به آن دوران، این رفاه و تمیزی وجود داشته باشد. نکته دیگری که از تاثیرگذاری این فیلم ها می کاهد، زبان و نحوه گویش و صحبت کردن کاراکترها در این فیلم ها است. که در بسیاری از مواقع برای گوش شنونده و بیننده این فیلم غریب است.

پادشاه یاغی

اما فیلم پادشاه یاغی Outlaw King بسیاری از این موارد را برطرف کرده و می توان گفت با توجه به تمام مشکلاتی که دارد، فیلم خوش ساختی است که ارزش تماشا کردن را دارا می باشد.

داستان فیلم پادشاه یاغی Outlaw King

داستان فیلم پادشاه یاغی Outlaw King مربوط به سال 1304 میلادی می شود. در این سال اشراف زاده ها و اعیان اسکاتلندی مغلوب و تسلیم شاه انگلستان ادوارد اول می شوند. داستان این فیلم از محاصره قلعه استرلینگ توسط انگلستان شروع می شود. در این فیلم پادشاه انگلیس توافق می کند که در ازای خراج مورد بحث، زمین های اشراف اسکاتلندی را به آنها باز گرداند.

در فیلم پادشاه یاغی Outlaw King چندین داستان مختلف اتفاق می افتد. از جمله نزاع بین بروس با شاهزاده ولز، درخواست استرداد زمین های اجدادی از سوی جیمز داگلاس و ….

عوامل فیلم پادشاه یاغی Outlaw King

کارگردان : دیوید مکنزی

فیلمنامه نویس : دیوید مکنزی ، بتشابادوران ، جیمز مک اینس، مارک بومباک

بازیگران : کریس پاین ، آرون تیلر ، فلورنس پا ، بیلی هول ، تونی کوران ، الیستر مکنزی ، جیمز کازمو ، پل بلایر ، کالان مالوی

فیلمبرداری : بری آکروید

آهنگساز : تونی دوگان ، لوسی تریچر

تدوین : جیک رابرتز

محصول نوامبر 2018 نتفلیکس

به این مقاله امتیاز دهید.

/ 5.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =