معرفی فیلم مرگ ماهی + دانلود این فیلم

مرگ ماهی

مرگ ماهی عنوان فیلمی است به کارگردانی روح الله حجازی که در سال 1393 ساخته شده است. و در سال 1395 در سینماهای ایران اکران شده است. این روزها شما می توانید این فیلم را در شبکه نمایش خانگی نیز ببینید. همچنین در ادامه شما می توانید فیلم را به صورت قانونی خریداری و دانلود کنید.

روح الله حجازی کارگردان جوان سینمای ایران است که تا به امروز کارگردانی فیلم های مهمی را در کارنامه خود دارد. مرگ ماهی نیز فیلمی به کارگردانی و نویسندگی این کارگردان جوان سینمای ایران است.

داستان فیلم مرگ ماهی

داستان این فیلم در رابطه با وصیت عجیب یک مادر به فرزندان خود است. این مادر وصیت کرده است که او را پس از سه روز از وفات او دفن کنند. این مادر که در روستایی به همراه یک پرستار زندگی می کند، به پرستار خود وصیت کرده است، که به فرزندان او بگوید که بعد از وفات او سه روز جنازه را در خانه نگهداری کنند و سپس دفن کنند.

مرگ ماهی

فرزندان این مادر هرکدام بعد از شنیدن خبر فوت مادر، خود را به منزل مادری می رساند. و در این سه روز که همه فرزندان با یکدیگر هستند، حوادث و داستان هایی اتفاق می افتد. از جمله اتفاق ها می توان به این اشاره کرد که مادر قبل از فوت تمام دارایی خود را بخشیده است و ….

عوامل فیلم مرگ ماهی

کارگردان ، نویسنده و تهیه کننده : روح الله حجازی

بازیگران : نیکی کریمی ، علی مصفا ، سحر دولتشاهی ، ریما رامین فر ، پانته آ بهرام ، طناز طباطبایی ، بابک حمیدیان ، بابک کریمی ، بهرنگ علوی ،

موسیقی : حامد ثابت

فیلمبرداری : محمود کلاری

تدوین : هایده صفی یاری ، سپیده عبدالوهاب

 

دانلود فیلم مرگ ماهی

دانلود فیلم مرگ ماهی با کیفیت 240

دانلود فیلم مرگ ماهی با کیفیت 480

دانلود فیلم مرگ ماهی با کیفیت 720

دانلود فیلم مرگ ماهی با کیفیت 1080

دانلود فیلم مرگ ماهی با تمامی کیفیت ها

به این مقاله امتیاز دهید.

/ 5.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =