معرفی فیلم ددوود : فیلم سینمایی

ددوود : فیلم سینمایی

ددوود : فیلم سینمایی عنوان فیلمی است به کارگردانی دانیل میناهان. اگر شما از آن دسته فیلم و سریال بین های حرفه ای باشید، حتما نام سریال ددوود را به خاطر می آورید. سریالی که بین سال های 2004 تا 2006 پخش می شد. این سریال در آن سال ها در سه فصل و سی و شش قسمت منتشر شده بود.

سازندگان سریال قول داده بودند که فصل چهارم آن را نیز بسازند، ولی به یکباره بعد از اتمام فصل سوم آن خبری از ساخت سریال نشد و با خبر اینکه دکورهای سریال جمع شده است، خیل وسیعی از طرفداران سریال ناراحت و ناامید شدند. اما این روزها ددوود : فیلم سینمایی ، نسخه سینمایی همان سریال با همان بازیگران می باشد.

ددوود : فیلم سینمایی

داستان فیلم ددوود : فیلم سینمایی

داستان فیلم ددوود : فیلم سینمایی در اصل ادامه داستان سریال است. داستان این فیلم ده سال بعد را روایت می کند که شخصیت های سریال بار دیگر دور هم جمع شده اند تا به رسمیت شناختن داکوتای جنوبی به عنوان یکی از ایالت های آمریکا را جشن بگیرند. در این بین، رقابت های قدیمی دوباره شکل می گیرد، اتحاد و همبستگی میان افراد مورد آزمایش قرار می گیرد و زخم های قدیمی باز می شود.

ددوود : فیلم سینمایی

فیلم ددوود : فیلم سینمایی برای کسانی که این سریال را دنبال کرده اند می تواند بسیار خاطره انگیز و جالب باشد. همه آن شخصیت ها بار دیگر یکجا جمع شده اند. داستان های ما بین شخصیت ها و اتفاقات بار دیگر پیش آمده است و قطعا این برای سریال دوستان و طرفداران سریال ددوود بسیار خاطره انگیز می تواند باشد.

زمانی که سریال این فیلم سینمایی پخش می شد، مانند این روزها نبود که کیفیت بیشتر سریال ها از کیفیت فیلم های سینمایی بیشتر باشد. به همین دلیل توجه مردم بیشتر به سریال های گمشدگان و دوستان بود. و شبکه های اجتماعی نیز مانند امروز قدرتمند نبودند. با این حال این سریال در بین 5 سریال برتر تاریخ قرار دارد.

ددوود : فیلم سینمایی

عوامل فیلم ددوود : فیلم سینمایی

کارگردان : دانیل میناهان

فیلمنامه نویس : دیوید میلچ

مدیر فیلمبرداری : دیوید کلین

آهنگساز : رینهولد هیل ، جانی کلیمک

بازیگران : تیموتی اولیفانت ، یان مک شین ، مالی پارکر ، برد دوریف

 

.

به این مقاله امتیاز دهید.

/ 5.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =