معرفی فیلم شهر دروغ ها City Of Lies

شهر دروغ ها city of lies

فیلم شهر دروغ ها City Of Lies فیلمی به کارگردانی براد فورمن و با بازی جانی دپ می باشد. این فیلم با توجه به حاشیه هایی که در هنگام ساخت آن وجود داشت، مشکلاتی را به همراه داشت. بیشتر این حاشیه ها نیز مربوط به جانی دپ است. به هرحال با تمامی این مسائل، شرکتی که تهیه این فیلم یعنی شرکت گلوبال رود اینترتیمنت تصمیم گرفت تا فیلم را به صورت کاملا محدود اکران کند.

دلیل تمامی این مسائل مربوط به دوران فیلمبرداری این فیلم است. مشکلاتی که در هنگام ضبط فیلم به وجود آمده بود تا جایی که در بعضی مواقع کار به خشونت فیزیکی نیز کشیده شده بود.

شهر دروغ ها city of lies

داستان فیلم شهر دروغ ها City Of Lies

داستان فیلم شهر دروغ ها City Of Lies در رابطه با راسل پول و جک جکسون است. این دو پس از سال ها، پژوهش تازه ای را در مورد پرونده قتل دو خواننده موسیقی رپ معروف یعنی نوتوریوس بی آی جی و توپاک آغاز می کنند.

داستان از این قرار است که راسل پل که یک کارآگاه بیکار است تصمیم می گیرد یکی از پرونده های قدیمی را دو مرتبه به جریان بیاندازد. به همین دلیل در همین حین با جک جکسون آشنا می شود. جک جکسون خبرنگاری است که به علت کنجکاو بودنش آوازه خوبی ندارد.

شهر دروغ ها City Of Lies با اینکه فیلم بسیار قوی و عالی نمی باشد، ولی قطعا ارزش تماشا را دارد. همچنین فیلمنامه این فیلم بر اساس کتاب غیر داستانی رندال سولیوان نوشته شده است. در این فیلم ما شاهد دیالوگ های تکراری بسیاری هستیم که از جمله آنها می توان به این دیالوگ اشاره کرد:

هر جامعه ای تبهکارانی که لیاقتش را دارد به دست می آورد

شهر دروغ ها city of lies

عوامل فیلم شهر دروغ ها City Of Lies

کارگردان : براد فورمن

فیلمنامه نویس : کریستین کانتر راس

بازیگران : جانی دپ ، فارست ویتاکر ، تابی هوس ، دیتون کالی

زمان فیلم : 112 دقیقه

به این مقاله امتیاز دهید.

/ 5.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + یک =