معرفی سریال Blacklist

سریال Blacklist

Blacklist یکی از جذاب ترین سریال هایی می باشد که پخش آن هنوز ادامه دارد. پخش سریال Blacklist از 23 سپتامبر سال 2013 آغاز شده و این روزها شاهد فصل 6 این سریال می باشیم. سریال Blacklist از شبکه ان بی سی پخش می شود. سریال Blacklist یا لیست سیاه در طول این چند سالی که در حال پخش می باشد، توانسته طرفداران پر و پا قرصی را برای خود به دست بیاورد.

سریال Blacklist

داستان سریال Blacklist

داستان این سریال در رابطه با ریموند ردینگتون می باشد. ریموند ردینگتون افسر سابق نیروی دریایی آمریکا می باشد که تبدیل به یکی از برجسته ترین جنایتکاران تاریخ آمریکا شده است. در طول سالیان بسیاری نام او در فهرست تحت تعقیب تمامی نیروهای امنیتی و پلیسی آمریکا قرار گرفته است. به مدت چندین دهه است که در حال فرار از چنگال قانون می باشد.

داستان سریال Blacklist از جایی آغاز می شود که ریموند ردینگتون تصمیم می گیرد تا خود را تحویل پلیس اف بی آی بدهد. هنگامی که ریموند ردینگتون تسلیم می شود، می گوید به شرط اینکه مصونیت از پیگرد قانونی داشته باشد، می تواند لیستی از خطرناک ترین تبهکاران آمریکا را در اختیار پلیس قرار دهد. و در هنگام عملیات های آنان موضوع را به پلیس اطلاع دهد.

پلیس با درخواست او موافقت می کند و داستان سریال Blacklist آغاز می شود. هرچه که داستان به جلو پیش می رود، علت اینکه چرا ریموند ردینگتون خود را تسلیم کرده است، آشکار می گردد.

سریال Blacklist

Blacklist

این سریال برخلاف آن چیزی که وجود دارد، در ایران هنوز مورد توجه کافی قرار نگرفته است. هر شخصی که علاقمند به داستان های پلیسی و جنایی باشد، قطعا سریال Blacklist می تواند آنها را راضی کند.

هر قسمت این سریال دارای داستان جداگانه ای می باشد. اما خط سیر اصلی داستان نیز برقرار می باشد. در این سریال شاهد حضور نیروهای امنیتی از دستگاه های مختلف اطلاعاتی آمریکا هستیم.

سریال Blacklist به اشخاصی که به دنبال فیلم هیجان انگیز و معمایی می باشد، توصیه می شود. به تازگی شما می توانید نسخه دوبله شده آن ار از طریق سایت فیلیمو تماشا کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.

/ 5.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 4 =