2021 July 24 - شنبه 02 مرداد 1400

متقاضیان بازیگری
متقاضیان بازیگری
توجه: تنها پس از مطالعه نکات و شرایط، فرم ثبت نام بازیگری را که در ادامه آمده، تکمیل نمایید.
گروه کارگردانی فیلم سینمایی " شبانه‌های ورونیکا " به تهیه کنندگی ابوذر پورمحمدی و کارگردانی مهدی صاحبی در راستای انتخاب نقش‌های فیلم نامبرده، از علاقه مندان به این رشته اعم از بازیگران سینما، تلویزیون، تئاتر و غیره، جهت همکاری دعوت به عمل می‌آورد.

نکات:
• تمامی اقدامات ثبت نام به منظور انتخاب بازیگران فیلم سینمایی"شبانه های ورونیکا" صرفا از طریق این سایت انجام می شود و اقدامات سایر افراد و مجموعه ها و شیوه های دیگر هیچ رسمیتی ندارد.
• عکس متقاضی باید به روز و به چهره واقعی او نزدیک باشد. به این معنی که از آرایش و روتوش اغراق آمیزی که چهره ی واقعی او را تغییر داده، استفاده نشده باشد.
• در ثبت اطلاعات تماس خود دقت لازم را بعمل آورید، که این اطلاعات برای ارتباط ما با شما در نظر گرفته خواهد شد.
• کسانی که یکبار فرم را پر کرده اند، از ثبت نام مجدد خودداری کنند.
• فرم را به زبان و نگارش فارسی تکمیل نمایید.
• از آنجا که در این پروژه علاوه بر بازیگران مسلمان ایرانی و فارسی زبان، به تعدادی بازیگر غیرمسلمان و همچنین تعدادی بازیگر مسلط به زبان‌ها و گویش‌های دیگر نیاز می باشد، در تکمیل اطلاعات مربوط به این موضوعات دقت لازم را داشته باشید.

نکته: در صورت بروز مشکل به هنگام آپلود کردن تصاویر، پیشنهاد می کنیم ثبت نام رااز طریق کامپیوتر انجام دهید
البته عمل ثبت نام و آپلود تصاویر به صورت معمول بر روی اکثریت گوشی ها بدون مشکل می باشد ولیکن بعضا مشاهده شده در نسخه های بروز سیستم عامل اندروید (نسخه 9) به دلیل مشکلات امنیتی (عدم مجوز دسترسی به فایل های روی گوشی) امکان انتخاب فایل جهت آپلود تصاویر مقدور نیست
متناسب با نوع مرورگری که استفاده می کنید (فایرفاکس، کروم، سامسونگ اینترنت و ...) کافی است به قسمت مدیریت برنامه ها رفته و برنامه موردنظر را پیدا کرده ودر قسمت دسترسی ها مجوز دسترسی به فایل ها را به این برنامه بدهید


* *
* * *   *
*      *   *
*          *
* *
*     *
*     *   *
*
*         
رانندگي با ماشين رانندگي با موتور دوچرخه سواري اسب سواري

*

** حداکثر حجم فایل آپلودی 2 مگابایت
* حداکثر حجم فایل آپلودی 2 مگابایت